קבוצת הכדורסל של הפועל ירושלים ממשיכה בפעילות הענפה שלה למען הקהילה. כמסורת מבורכת שהתפתחה בשנים האחרונות, גם השנה תקיים הקבוצה באדום משחק הצדעה למען ילדי "שלוה", ילדים בעלי צרכים מיוחדים. הקבוצה בחרה להקדיש את משחק הבית הקרוב מול ברק נתניה, שיערך ביום א' ה-29 בינואר 2012, למען הילדים וכל ההכנסות במשחק זה ייתרמו לטובת הארגון.  

ארגון "שלוה" נוסד במאי 1990 מתוך האמונה כי האחריות לדאוג לילדים עם צרכים מיוחדים אינה צריכה ליפול רק על המשפחה בה נולדו, אלא שהם זקוקים וראויים לתמיכת הקהילה הרחבה במטרה להיות חלק ממנה. "שלוה" משרתת במרכזיה מאות פעוטות, ילדים ונוער בתוכניות ייחודיות ותראפיות מסביב לשעון, שבעה ימים בשבוע, בכל ימות השנה.

כמו כן, הארגון מעניק תוכניות טיפוליות ומעניק למשפחות את הטיפול הראוי בכדי להמשיך ולתפקד כמשפחה נורמטיבית וראויה. כל השירותים של ארגון "שלוה" ניתנים לכל האוכלוסייה הישראלית וללא תשלום.

"שיתוף הפעולה עם הפועל ירושלים זה אחד מהצדדים היותר יפים של נתינה ללא גבולות ואהבה ללא סייג. יש במלחה לב ענק וזה משהו שלא פוגשים כל יום. בעינינו, שיתוף הפעולה מייצג את הישראלי היפה. זה שנותן, ולא מבקש תמורה", אומר סמנכ"ל "שלוה", אבי סמואלס, "אני רוצה להגיד תודה ענקית לכל משפחת הפועל ירושלים, שעושים המון דברים מדהימים עבורנו לאורך שנים, אם זאת הדאגה המתמדת לילדים, על שיתוף הפעולה ההדוק וכמובן שעל משחק ההצעדה".

במשחק ההצעדה למען ילדי "שלוה" יעלו שחקני הפועל מגדל ירושלים לטקס הצגת השחקנים כשהם מלווים בילדי "שלוה". כמו כן, להקת "שלוה" תבצע לפני פתיחת המשחק את שירת ההמנון הלאומי, "התקווה", כאשר למשחק הוזמן גם ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת .במחצית המשחק צפויה פעילות משותפת של קבוצות הנוער והנערים של הפועל מגדל ירושלים עם ילדי הארגון.

יו"ר הקבוצה, דני קליין: "צפוי לנו אירוע מרגש וחשוב. זו זכות גדולה שלנו לפעול רבות למען הקהילה ובפרט עבור ילדי 'שלוה'.  יש לנו את הזכות לשמש דוגמא לעשייה חברתית ולתרום להגברת המודעות לארגון ולפועלו. הקדשת המשחק עבור ילדי 'שלוה' הפכה למסורת מבורכת עבור המועדון שלנו וכולי תקווה שהיא תמשיך עוד שנים ארוכות. צפויה לנו חגיגה אמיתית ומרגשת במלחה".