בקבוצת הנוער של הפועל ירושלים בכדורסל ממשיכים בחגיגות אחרי הזכייה שלשום בגביע המדינה. הקבוצה של דניאל ששר נתנה הצגה בגמר, חזרה לבית עם הגביע ועכשיו כבר אפשר לפנטז על אליפות. "זאת הייתה הרגשה מדהימה", סיפר לנו היום המאמן המנצח והשמח, "והשגנו משהו שרצינו מאוד. יחד עם זאת, כמי שמאמין בדרך עוד לפני התוצאה, לא יצאנו מגדרנו באופן מוחלט. מדובר בהישג נפלא עבור מחלקת הנוער של הפועל".

הראתם עליונות לאורך כל המשחק.

"אנחנו קבוצה טובה יותר. החשש שלנו היה שאולי נהיה בסוג מסוים של שאננות או לחליפין שנרגיש לחץ בגלל שאנחנו פייבוריטים. המפתח היה שהיינו מאוד מרוכזים בחלק ההגנתי וזה אפשר לנו לשלוט במשחק מההתחלה ועד הסוף".

מילה על אדם אריאל? הוא נתן משחק ענק.

"אדם שחקן ענק ומוכשר והוא צריך להיות שחקן ליגת העל, אבל הישג שכזה הוא הישג קבוצתי ואי אפשר היה לקחת גביע עם שחקן אחד. זה מאמץ של כולם, שגם ידעו ללכת לאדם, לחפש אותו ולמסור לו. בלי לפגע בהישג שלו, זה מאמץ קבוצתי, כי אי אפשר לזכות בגביע בלי מאמץ של כל השחקנים".

אתה רואה את דור העתיד הזה משתלב בליגה הבכירה בשנים הקרובות?

"כן, חד משמעית כן. אם החבר'ה האלה ידעו לקבל את הבחירות הנכונות וללכת בשנתיים-שלוש השנים הקרובות למקומות בהם הם יקבלו במה וישחקו, זה משהו שיכול לקרות. הם לא צריכים להיות במקומות שהם רק שותפים בדרך שם, אלא המטרה".

אז מה, דניאל, אפשר לחלום על אליפות?

"אם נדע לגייס מחדש את האנרגיות, כי זה מאוד קשה אחרי שמגיעים לשיא כזה, אני מאמין שנדע איך להתקדם בפלייאוף. אני מקווה שנצליח להביא מההישג הזה את הביטחון".

 

התמונה באדיבות האתר הרשמי של איגוד הכדורסל.