עיריית ירושלים תקיים השנה לראשונה בארץ טורניר כדורגל לנשים במסגרת "סטריטגול" ירושלים שיתקיים בתאריכים: 21.5-23.5.2012 במשך שלושה ימים. בטורניר הנשים ישתתפו כ-30 קבוצות ממזרח וממערב ירושלים עם למעלה מ-100 שחקניות בגילאי 12-16, אשר יעלו לשחק בפעם הראשונה על כר הדשא המטופח של אצטדיון טדי.

השנה החליטה עיריית ירושלים להקדיש את המשחק המרכזי לטובת ילדי "שלוה", ילדים בעלי צרכים מיוחדים. ביום שני, 21.05.2012 בשעה 18:30, ייערך בשיתוף ארגון השחקנים משחק חגיגי בהשתתפות שחקני עבר והווה של הכדורגל הישראלי מול קבוצת כוכבי הבידור. בין השחקנים שצפויים להגיע למשחק החגיגי למען ילדי שלוה, אריה אלטר, סתיו אלימלך, פליקס חלפון, מישל דיין,כפיר אדרי, שוקי נגר, טבטרקו דשלר ועוד, שיתמודדו מול זוכה האח הגדול, קותי סבג, דני רופ ועוד רבים וטובים. ביום שלישי, ה-22.05.2012, ייערך דרבי ותיקים חגיגי בין כוכבי העבר הגדולים של בית"ר ירושלים לכוכבי העבר של הפועל ירושלים.  

בנוסף, יתקיים גם טורניר התקשורת המסורתי – במסגרת הסטריטגול יתקיימו שני טורנירי תקשורת ארצי ומקומי בהם יאבקו ערוצי התקשורת השונים על התואר הנחשק - אלופת התקשורת. בין הקבוצות שהוזמנו ליטול חלק בטורניר: נבחרת ערוץ הספורט, אלופת השנה שעברה, ידיעות אחרונות, ערוץ 2, ערוץ 10, ערוץ 1, וואלה,YNET ,, וואן, גל"צ, קול ישראל, נענע 10, ידיעות ירושלים, כל העיר, זמן ירושלים, רדיו ירושלים ועוד.

אורי מנחם, מנהל אגף הספורט: "טורניר סטריטגול ירושלים הוא אירוע ספורט ייחודי המאפשר למאות המשתתפים ליהנות מחוויה חד פעמית על כר הדשא של טדי. אירוע זה מחזק את המודעות התחרותית של ענף הכדורגל ומעניק חוויה גדולה הן למשתתפים והן לצופים. טורניר הסטריטגול הפך למסורת בירושלים ואנו שמחים לקיים אותו בכל שנה. לאור ההשתתפות והתעניינות הרבה סביבו השנה, אנו יותר משמחים להשיק את טורניר סטריטגול הנשים וזאת לאור הביקוש הרב לתחרות. אין לי ספק שסטריטגול הנשים יהפוך למסורת מבורכת".