"בסך הכל להעביר מנקודה א' לב'" - לא בדיוק…

בחירת חברת הובלות בירושלים הנה משימה לא פשוטה, ורבים התנסו על בשרם בנזקי המעבר היקרים. מקרר שניזוק, למשל, יכול להכפיל את העלות הכוללת של המעבר.  מובילים לא מנוסים הפוגעים בדלתות בזמן ההעברה ושלל תקלות המובילות לסיטואציה מעיקה בה אתה נדרש לעמוד בעימות מול מוביל, שיסביר לך באדישות כי "הוא ארז חבילה והעביר אותה מנקודה אלף לנקודה בית".

 

הדרך המודרנית והקלה לבחור חברת הובלה

כמענה לבעיה זו הקימה חברת GetMoving את החברה המאגדת בתוכה 200 חברות. לחברה אתר ובו מובילים שונים, בעלי מקצוע שנבחרו על ידי החברה והוכחו כמקצועיים ביותר. הלקוח הפוטנציאלי יכול להיכנס לאתר ולבחור כמה חברות מהן הוא יכול לקבל הצעות מחיר ולבחור את הצעת המחיר הטובה והמתאימה ביותר עבורו. מאוחר יותר, כשהוא בחר את החברה הוא יודע שאפשר לסמוך על המוביל ובראש שקט הוא יכול להתחיל לארוז.

 

מכרז המובילים

 

באמצעות מכרז שפותח הלקוח באתר, ניתן לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר, החוסכת לו את כאב הראש הקבוע שיש עם המוביל "לא אמרת שיש כל-כך הרבה קופסאות" או "כל-כך הרבה קומות"... סיפור הנגמר לרוב בעגמת נפש  לשני הצדדים, בנוסף על חוסר ההיצמדות למחיר המקורי המייקר את ההובלה באופן משמעותי.

 

האתר getmoving.co.il פותח פתח קל ונח להצעות מחיר שונות ממובילים שפונים אליך ומיוזמתם, ומחזרים אחריך - זאת בניגוד לשיחת הטלפון הקצרה של פעם שהחלה כמעט תמיד ב"אני אחזור אליך" והשאירה אותך ממתין לשיחת הטלפון שתבוא או לא תבוא מהמוביל. פעולה שהפכה את השוואת המחיר בין מובילים לקשה מנשוא.

 

קשה להעביר דירה - במיוחד בירושלים

 

"ירושלים הרים סביב לה" כבר נכתב ואכן כעיר בה העליות והמורדות מסכנות את מערכות הישיבה ומוצרי החשמל יותר ולכן חשוב במיוחד לבחור במוביל אמין וטוב. בנוסף על כך, זוהי עיר בינלאומית בה הלקוח רוצה לדעת יותר על החברה שבחר והחשדנות בבעלי מקצוע רבה יותר. ואכן ברגע שנפתח המכרז הכל הופך לברור והלקוח יודע יותר הן על החברה והן על ההצעה. קיימת שקיפות מלאה והשאלות נענות עוד בטרם נשאלו.

 

פיקוח מלא על חברות ההובלה

 

המובילים נמצאים בפיקוח מלא של החברה ולקוחותיה זוכים להובלה מקצועית לצד שרות אדיב, בטוח יותר, זול יותר ואמין יותר. האם ההובלה כוללת בטוח? מהן ההמלצות? מה דירוג החברה? אלו שאלות שנענות בברור באתר. בנוסף, האתר ידידותי קל ונח למשתמש ואין צורך בידע או כשרון טכנולוגי מיוחד על מנת להתמצא בו.

 

לסיכום, שיטת המכרז היא השיטה הפשוטה ביותר לקבל את השירות הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר. בחירת חברת ההובלה שלכם באמצעות האתר, תוכל לאפשר לכם להזמין הובלה במחיר זול עד כשלושים אחוז בממוצע מהמחיר שהייתם משלמים לו הייתם מתקשרים עצמאים לשתיים או שלוש חברות אקראיות.