משחקי המחזור ה-26 יצאו היום (שישי) לדרך כשהפועל קטמון אירחה את בני לוד באצטדיון טדי והפועל ירושלים יצאה למשחק חוץ בעכו נגד הפועל המקומית. שתי הקבוצות נמצאות במאבקי תחתית כשערב המחזור ההפרש ביניהן עמד על 3 נקודות בלבד, כשקטמון מאיישת את המקום ה-12 והפועל ירושלים במקום ה-13.

 

נתחיל עם הפועל קטמון שהגיעה היום לטדי אחרי ניצחון גדול במחזור הקודם. המחצית הראשונה נגד בני לוד הסתיימה ללא שערים. בדקה ה-59 רגע קסם התרחש בטדי כשאיציק כהן בעט כדור מסובב לחיבורים של שוער בני לוד וקבע 1:0 לקטמון, תוצאה שנשמרה עד הסיום.

 

במקביל התארחה הפועל ירושלים בעכו אחרי שאיבדה נקודות יקרות במחזור הקודם. עכו שנלחמת להעפיל לליגה הבכירה הייתה צריכה את שלוש הנקודות על מנת לבסס את מעמדה במקום השני לקרת משחקי הפלייאוף העליון. גם ירושלים הייתה צריכה את הנקודות במסגרת מאבקי ההישרדות, אך העובדה הזאת לא הרשימה את הקבוצה המארחת שעלתה ליתרון כבר בדקה ה-15 משער נהדר של עידו אקסברד. במחצית השנייה אקסברד השלים צמד, כשכבש בדקה ה-50 וקבע 2:0 לצפוניים. בדקה ה-73 המארחת עלתה ל-0:3 אחרי שער של ריזוק דמיטרו, שגם קבע את תוצאת המשחק.

 

קטמון עלתה למקום ה-10 בזכות הניצחון כשבמאזנה 33 נקודות. הפועל ירושלים נשארה במקום ה-13 כשבמאזנה 27 נקודות.

 

המחזור הבא יערך כבר ביום שלישי, כשהפועל ירושלים תארח את מכבי שעריים בטדי והפועל קטמון תצא לרמלה למשחק מול בית״ר ת״א/רמלה.

 

תמונה באדיבות Flash 90. צלם: יונתן זינדל.