נבחרו העובדים המצטיינים של הרכבת הקלה בירושלים : באירוע מרגש וכשלצדם עומדים משפחותיהם, קיבלו השבוע חמישה עובדי חברת קונקט, מפעילת הרכבת הקלה, תעודות הצטיינות ושי על מחויבותם האישית והשירות שנתנו לציבור הנוסעים ותושבי העיר. חמשת העובדים מייצגים את גווני החברה בעיר ואת מחויבות החברה לשיפור וקידום השירות למען תושבי ירושלים.

העובדים המצטיינים- יקי ביסטריצר, רותם אסרף, שרית בן הרוש, וידה איברהים ודרור יהב נבחרו תוך שקלול פעולותיהם של עשרות עובדי קונקט, בשטח ובמשרדים, לכל אורך השנה האחרונה. העובדים קיבלו את תעודות ההוקרה על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, פעילות במחלקת הבטיחות והתפעול, טיפול במערכות המידע והכרטוס וקידום נושא הספורט והאירועים בחברה.

ערן שכטמן, מנכ"ל קונקט בירך את העובדים המצטיינים ואמר: "הצלחת הרכבת הקלה בירושלים הובילה את המדינה לפתח את תחום הרכבות הקלות באופן נרחב בכל הארץ, זאת בשל העבודה המצוינת שעושים אתם, עובדי החברה. אני מודה לכולכם על עבודה מסורה ומקצועית, ועל כך שאתם מהווים כר פורה להתקדמות ולשיפור שלנו כחברה ומאפשרים לתת שרות איכותי ובטיחותי לציבור הנוסעים. ברצוני להודות למשפחות העובדים אשר מאפשרים להם להצטיין בעבודה" עוד הוסיף שכטמן כי קונקט ירושלים ממשיכה להתפתח, ואף מתחרה בימים אלו במכרז להפעלת הרכבת הקלה בתל אביב. 

נציגת העובדים המצטיינים, שרית בן הרוש נשאה דברים באירוע: "את הצלחתנו כעובדים אנו חבים לחברים מסביבנו המביאים את מקום העבודה למקום איכותי ונעים תוך שיתוף פעולה ועזרה הדדית. כל אחד מכם בחלקת עשייתו הוסיף נדבך משמעותי להצלחתנו".

יו"ר ועד הנהגים  יצחק אביטן הוסיף: "אני מודה למנכ"ל ערן שכטמן, ולהנהלה על ההוקרה לעובדים, כיף לעבוד בחברה שמעריכה את העובדים שלה".

 תמונה: באדיבות יח"צ