משחק המחזור השביעי הבטיח הרבה וקיים. בית"ר ירושלים הביסה 1:4 את מכבי נתניה, רשמה ניצחון ראשון בטדי וקפצה בחזרה למקום השני. איתי שכטר, קלאודמיר פריירה, עידן ורד ויוסי בניון כבשו וסידרו לבני בן זקן ניצחון בכורה בליגה, היהלומים חזרו הביתה עם המחמאות בלבד והפסד כואב.

העולה החדשה שלטה מתחילת המשחק, דיא סבע הלוהט וערן לוי הגיעו לכמה מצבים מסוכנים, אבל סבלו מחוסר דיוק. מן העבר השני, בית"ר הצליחה לעקוץ בדקה ה-17, כשחן עזרא פרץ משמאל, הכניס כדור לשכטר שהסתובב נהדר ושלח כדור מדויק לפינה של דני עמוס.

הפיגור רק דרבן את נתניה, שפתחה בבליץ על שערו של קליימן שעמד מולו יפה. בדקה ה-57, הלחץ של היהלומים השתלם כשאלחסן קייטה נשלח לאחד על אחד מול השוער הבית"רי, גלגל בקלות והקפיץ את הקהל שהגיע כל הדרך מהשרון. היהלומים המשיכו לחפש את השער, אבל קייטה ולוי רשמו החמצות גדולות.
 
‎‎הצהובים שחורים לא הספיקו לחגוג את ה-1:2, וכבר אחרי 75 שניות עידן ורד ניצל אי הבנה בהגנה של
קובי מור והויבך, נכנס לרחבה ובעט חזק ופנימה. שלוש דקות בתוך תוספת הזמן הקשר שקיבל את סרט הקפטן, עשה צחוק מבלם נתניה הכניס רוחב לבניון שסגר עניין. ‎אז בית"ר סימנה וי ענק על משחק ביתי ראשון העונה, השכיחה את ההפסד הכואב לבני סכנין במחזור הקודם וחזרה לחייך. למרות זאת, בכל הנוגע ליכולת, לבן זקן יש עדיין הרבה עבודה על מנת שרגעי השמחה לא יחלפו במהירות שבא הם הגיעו.

במחזור הבא תתארח בית״ר בסמי עופר אצל גיא לוזון ומכבי חיפה.