בית"ר ירושלים עלולה לספוג הפסד טכני בגביע הטוטו בעקבות שיתוף שישה שחקנים זרים. הבעלים אלי טביב היה נסער מאוד בסיום ואמר: "אתם לא נורמליים. הדבר הזה לא יעבור על סדר היום". מנהל הקבוצה אלי מנצור עשוי לקבל הודעת פיטורים בעקבות המקרה. שחקנים בקבוצה אמרו: "זה פשוט מביך. מישהו יצטרך לקחת אחריות". גורם במועדון אמר: "להפסיד 400 אלף ש"ח בגלל טעות כזאת? זה לא יעבור בשתיקה. מה הם חשבו ששוב כתב יציל אותם?".

הלם תקף את שחקני הקבוצה. מרסל הייסטר: "אני לא מביך איך הם לא ידעו שדבר כזה קורה". אגב בוריס קליימן, שהיה נסער בסיום, לא היה מודע בזמן המשחק לטעות ועלה לכדור הקרן בדקה ה-90 בניסיון להשוות את התוצאה.

בפתיחת המחצית השניה, העלה בני בן זקן את אנטואן קונטה לכר הדשא במקומו של דוד קלטינס. בשלב הזה, כבר על היו על המגרש: ז'אורז'יניו, אריק סאבו, מרסל הייסטר, קלאודמיר פריירה ופול אדגר. כשהבין את הטעות, המאמן החליף בדקה ה-63 את פריירה, אך זה היה מאוחר מדי. לבית"ר תהיה זכות ערעור, אך סיכוייה להימנע מהפסד טכני קלושים.

המאמן בני בן זקן אמר בסיום: "היתה לנו תכנית שהשתנתה בעקבות כך שדוד קלטינס ביקש להתחלף. היתה שם נקודה שפספסנו. זה לא צריך לקרות, אבל למזלנו במרכאות גם הפסדנו את המשחק ולמזלנו זה היה בגביע הטוטו. אלי טביב ואלי אוחנה לא דיברו איתי על המקרה".

כזכור, בעונה שעברה בית"ר כמעט נענשה בעניין דומה במשחק ליגה מול מכבי חיפה (0:2) שנערך בדצמבר ב-2016. אריק סאבו. המאמן רן בן שמעון התכוון להכניס את אריק סאבו שלא היה רשום בטופס המשחק. רק בגלל היערנות של שדרית קווים החילוף לא בוצע ובית"ר נמנעה מהפסד טכני.