מחפשים אינסטלטור?

אם אין לכם מספר טלפון מוכן בכיס או ברשימת אנשי הקשר שלכם אז כדאי שתפעלו בסדר הבא:

  • חיפוש ברשת האינטרנט עשויה לעזור מאוד במציאת אינסטלטור. כדאי לוודא שהוא חבר באמנת השירות לישראל אשר מבטיחה שירות הוגן וגביית מחיר נוח וסביר לאחר ביצוע העבודה. לא כל בעלי המקצוע חברים באמנה ומומלץ להזמין רק מי שאכן נמצא ברשימה הזו.
  • אם אתם גרים באזור המרכז אז כדאי להזמין אינסטלטור מתל אביב והסביבה הקרובה. פעולה זו תחיש את הגעתו של בעל המקצוע שכן הוא מכיר את האזור טוב ועובד בסביבה.
  • יש לנסות להסביר לאינסטלטור בצורה מדויקת מה התקלה. לא כל בעל מקצוע מצויד בכלים המתאימים על מנת לבצע את התיקון כמו שצריך. כיום קיים ציוד מתקדם מאוד וחשוב לוודא שבעל המקצוע אכן מכיר את הציוד ויודע כיצד לעבוד אתו.
  • אם מדובר בתקלה דחופה אז יתכן שלא יהיה לכם מספיק זמן לאתר את בעל המקצוע המשתלם ביותר. בכל מקרה אל תקבלו הכול כמובן מאליו. לפעמים בעלי מקצוע ינסו לנצל את המצוקה שבה אתם נמצאים על מנת להעלות משמעותית את המחיר. עדיף לא למהר לשלם ולבדוק היטב אם זה המחיר שעליכם לשלם לו.

מתקנים על סמך ידע וניסיון

כל בעל מקצוע שנמצא כבר מספר שנים בתחום יהפוך מן הסתם למומחה. הניסיון הוא המורה הטוב ביותר ושום מורה לא יכול להחליף אותו. לכן כדאי לבדוק כמה זמן החברת שאליה התקשרתם קיימת. אם מדובר בחברת שקיימת מספר חודשים ספורים אז אולי כדאי להמשיך לחפש. חברות חדשות עשויות להחזיק אנשי צוות לא מנוסים וזה עלול להוביל לנזקים ותקלות גדולות יותר.

חברות רציניות מאפשרות שירות חירום מסביב לשעון 24/7. אם לחברה שאתה אתם עומדים בקשר קיים שירות כזה אז זה עשוי להעיד על מערכת טובה ומשומנת של טיפול בתקלות ללא השתהות. לא יתכן שתאלצו להמתין לאינסטלטור יותר משעה במקרה חירום. במקרה של סתימה בביוב כדאי ישנם אמצעים משוכללים שניתן להשתמש בהם על מנת לראות בדיוק מה קורה במעבה הצנרת. הציוד הזה כולל צילום של קווי הביוב, שימוש ברובוט משוכלל ותיקון מהיר ללא התעסקות מיותרת בהרמת מרצפות או שבירת קירות.

ישנם גורמים שונים שעלולים להביא לסתימה בביוב, החל משיער ושאריות מזון ועד לחלקי עצים אם מדובר בבית צמוד קרקע. במקרים כאלו לא כדאי לנסות לטפל לבד כי עלול להיגרם נזק. אמנם קיימים חומרים ביתיים שונים שעשויים לפתוח סתימה באופן זמני אך במקרים רבים הבעיה תחזור באופן בלתי צפוי. ולכן כדאי להזמין אינסטלטור שיטפל בבעיה. מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא.