לכן, כאשר מדובר בעבודות הדורשות מקצועיות ומומחיות כמו במקרה של התקנת דודי שמש, חשוב מאוד לבחור את הטכנאי בתבונה, תוך שימת דגש על כל אותם הפרמטרים אשר יבטיחו לנו שאכן בחרנו באיש המקצוע המתאים.

על מה לשים דגש בטרם התקנת דודי שמש?

דוד שמש אמור להתאים בצורה הטובה ביותר לצרכינו ולצרכים של כל בני הבית. לכן, עוד בטרם הזמנת שירותי ההתקנה, חשוב לשים דגש על פרטים כמו: נפח הדוד לו אנו זקוקים, סוג הדוד אשר נראה לנו מתאים, וכמות הקולטים הנדרשים לאותו הדוד. נושא נוסף עליו מומלץ לשים דגש, הוא הבנה מהי התקנה תקנית של דודי שמש, ומהן הפעולות אותן צריך לבצע בכדי להבטיח התקנה כזאת, פעולות כגון: פינוי מערכת הדוד הישנה (במידה וקיימת כזאת), התקנה של שסתום ביטחון, ברז ערבול, ברז ניתוק, התקנה של צנרת נחושת בין הקולט לדוד ופעולות נוספות. דבר נוסף עליו מומלץ לשים דגש, נוגע לשם המותג אשר עומד מאחורי דוד שמש – כאשר מומלץ לבחור בדוד שמש של חברה בעלת שם ומוניטין בתחום – בכל זאת, הציפייה תהיה שדוד השמש ישמש אותנו לאורך שנים רבות ולכן, חשוב לוודא שאכן מדובר בדוד שמש הממותג כאיכותי.

בחירה מושכלת של הדוד, הבנת הפעולות השונות אשר יבטיחו התקנה בטיחותית של דוד השמש, וכמובן, בחירה חכמה בטכנאי מקצועי ומנוסה המתמחה בהליכי התקנת דודי שמש, יבטיחו בסופו של דבר שנהנה מאותו דוד אשר יספק מענה על כל הדרישות והציפיות.

דגשים בבחירת הטכנאי

כאמור, התקנת דודי שמש זאת עבודה למומחים בלבד, ולכן שימת דגש על הפרמטרים אשר יבטיחו בחירת טכנאי מקצועי ומנוסה, תהווה צעד חשוב בתהליך. כמובן שפרמטרים כמו שנות ניסיון, מוניטין וקבלת המלצות מאנשים אשר השתמשו בשירותיו של הטכנאי לצורך התקנת דודי שמש, הינם חשובים מאוד ודגש עליהם יכול להבטיח בחירת טכנאי מקצועי ומנוסה, אשר יבצע את עבודתו כמצופה. בנוסף על כך, מומלץ לבדוק, האם ניתנת אחריות עבור ההתקנה, ובמידה וכן, אז לכמה זמן.

גם נושא עלות ההתקנה יהווה בדרך כלל נושא חשוב עבור מי שמעוניין בשירות. כך שבטרם בחירת הטכנאי, מומלץ לערוך סקר שוק מקדים ולוודא מחירי התקנה עבור דוד הדומה לזה שלכם. יש לקחת בחשבון, שבמקרים מסוימים תדרשו להוסיף כסף עבור ההתקנה – דוגמא למקרה כזה יכולה להיות במקרה של גג רעפים. חשוב לציין שברוב המקרים, התוספת לא תהיה משמעותית, אך בכדי לא להיות מופתעים, כדאי לבדוק גם את הנושא הזה.